Кабінет Міністрів затвердив проект будівництва дороги в обхід Полтави

Загальна довжина автомобільної дороги складатиме 4,3 км — за умови обов'язкового проведення екологічної експертизи в порядку, визначеному природоохоронним законодавством.

Вчора під час свого засідання Кабінет Міністрів України прийняв рішення про будівництво автомобільної дороги в обхід Полтави.

Передбачається будівництво автодороги загальною довжиною 4,3 км в обхід Полтави, автодороги державного значення М-03 «Київ — Харків — Довжанський», автодороги М-22 «Полтава — Олександрія» і реконструкції М-03 «Київ — Харків — Довжанський».

Проект здійснюється в рамках загальної угоди від 2012 року про позику між Україною й Міжнародним банком реконструкції й розвитку (МБРР) з реалізації другого проекту поліпшення автомобільних доріг і безпеки руху. Його погоджено з Міністерством економічного розвитку й торгівлі, Міністерством фінансів, Міністерством регіонального розвитку й Міністерством юстиції.

Начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Трояновський радий, що вдалося погодити з Урядом такий важливий інфраструктурний проект:

— Це дозволить спрямувати вантажний потік за межі Полтави, в напрямку Кременчука. А значить, зберегти дороги обласного центру і покращити екологічну картину у місті.

Кабмін затвердив зазначений проект із урахуванням доопрацювання з Мінекології. Зокрема, в частині доповнення проекту положенням щодо обов'язковості вживання заходів щодо проведення екологічної експертизи.

Читайте також: Радник голови Укравтодору Олександр Кава розповів про міст через Дніпро, об’їздну у Полтаві та передачу шляхів громадам Полтавщини

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов