До уваги полтавців, куди можна здати ртутні градусники та лампи (Адреса)

Виявляється,  у Полтаві є пункт, де приймають на утилізацію ртутні градусники та лампи.

Про це повідомили в Полтавській міській раді після інциденту, який трапився поблизу зупинки громадського транспорту «23 вересня». Тоді полтавець виявив біля сміттєвих баків близько півсотні ртутних ламп.

Зауважимо, ртутні лампи (денного освітлення) небезпечні тим, що під час їх руйнування в повітря потрапляють пари ртуті, які шкідливі для здоров’я людей, навколишнього середовища, адже важкий метал забруднює ґрунт і воду.

Управління з питань НС та ЦЗН інформує населення, що ТОВ «ІМАР» має ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами і може приймати від населення зіпсовані ртутні градусники, люмінесцентні лампи.

Адреса представництва ТОВ «ІМАР»: м. Полтава, вул. Пушкіна 119-А, кімната 7. Тел/факс 56-58-09.

В представництві нам розповіли, що утилізація небезпечних ламп є платною. Вартість лампи – 9 гривень, а от утилізація ртутного термометра коштує 36 гривень.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов