Для полтавських депутатів проведуть тренінг по е-декларуванню

Громадських Рух ЧЕСНО, за підтримки Програми розвитку ООН запускає всеукраїнську просвітницьку кампанію «Як заповнити Е-декларацію депутату місцевої ради».

Згідно Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», депутати місцевих рад до 1 квітня 2017 року зобов’язані подати е-декларації до НАЗК. У перших двох хвилях подання електронних декларацій виникло чимало проблем з їх заповненням. З огляду на це, активісти руху ЧЕСНО навчають як правильно заповнити електронну декларацію на сайті НАЗК, розповідають про особливості декларування для місцевих депутатів, інформують про порядок перевірки декларацій та відповідальність за порушення антикорупційного законодавства.

Захід відбудеться 3 березня 2017 року о 9:30 у кабінеті 333 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45).

Програма тренінгу «Електронні декларації та особливості їх заповнення»:

9.30-9.50 – порядок декларування;

9.50-11.00 – заповнення декларацій на сайті НАЗК он-лайн;

11.00-11.15 – порядок перевірки декларацій та відповідальність за порушення законодавства;

11.15-11.30 – Запитання та відповіді.

Нагадаємо, Полтавець увійшов до складу громадської ради при НАЗК

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов