Як встановити камін в будинку своїми силами

Безумовно, наявність каміна в заміському будинку є великою перевагою. Для людини характерна тяга до відкритого вогню, нехай навіть цей вогонь сучасної традиції, схований за скляним екраном або дверцятами. Все одне приміщення з каміном, в якому горить вогонь, неодмінно буде улюбленим місцем відпочинку всіх членів родини. З точки зору теплової ефективності камін поступається спеціально обладнаним опалювальним пічкам або опалювальних систем на основі котла.

Камін виробництва компанії краткі несе зовсім інше навантаження додання приміщенню затишку, домашнього тепла і місця тяжіння всіх домашніх. В якості опалювальної системи камін зазвичай грає допоміжну роль. Втім, з деяких пір різниця між опалювальними печами та камінами сильно нівелювалася, так що нинішні печі-каміни часто відіграють роль основної опалювальної системи.

Де встановити топкову в будинку?

Як і будь-яке опалювальне обладнання, яке встановлюється в дерев'яному будинку, камін nordflam повинен відповідати всім правилам пожежної безпеки. Установка каміна справа досить складна і відповідальна і тому має сенс доручити її фахівцям. Тим не менш, слід знати і пам'ятати деякі правила, що стосуються пристрою і установки каміна в дерев'яному будинку, з тим, щоб при проектуванні каміна зробити оптимальний вибір місця установки, типу конструкції і матеріалів, з яких він буде зроблено. А згодом правильно його експлуатувати, не порушуючи правил пожежної безпеки і санітарних норм.

Про що слід пам'ятати при проектуванні каміна?

Фундамент під камін kaw met w17 закладається одночасно з будівництвом фундаменту будинку. Якщо рішення про будівництво каміна прийнято ще на етапі будівництва дерев'яного будинку, встановити камін буде найпростіше. Місце під установку, вид каміна, пристрій димоходів, будуть враховані в проекті і не доведеться вигадувати складні способи монтажу каміна в непристосованому спочатку місці. Фундамент під камін споруджується заздалегідь, разом з будівництвом основного фундаменту для будинку. Якщо потрібно спорудження каміна на другому поверсі повинно бути передбачено нарощування каміна першого поверху в міжповерховому перекритті. Використання зведення каміна першого поверху в якості фундаменту для пристрою каміна на другому поверсі найбільш оптимальним варіантом. Рідко хто споруджує в дерев'яних будинках бетонні перекриття. А установка каміна на дерев'яному перекритті досить проблематична.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов