МАФів мало не буває: у Полтаві може побільшати на 26 кіосків

30 січня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування.

Одне з питань, яке обговорювали на депутатській комісії, стосувалося розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, іншим словом, МАФів. 

Згідно з додатком № 2 проекту рішення міської ради цього питання, пропонують створити ще 26 нових МАФів по місту. Список складений на підставі звернень суб’єктів підприємницької діяльності. Серед них торгівельні споруди на вулицях Небесної сотні, Європейській, Гожулівській, Симона Петлюри, Героїв Сталінграду, Зіньківській, Пилипа Орлика, Курчатова, на бульварі Богдана Хмельницького, також на перехрестях вул. Шевченка та вул. Степана Халтуріна, вул. Ковпака та вул. Маршала Бірюзова, вул. Стрітенської та вул. Небесної Сотні, вул. Соборності та вул. Зіньківської. П’ять тимчасових споруд буде створено поряд із зупинкою Богдана Хмельницького. Ще три будуть стаціонарними постами спостережень за забрудненням атмосферного повітря.

Депутатська комісія погодила дане питання і своїм рішенням винесла на розгляд депутатів на дев’ятій сесії сьомого скликання Полтавської міської ради. Нагадаємо, що рішення постійної депутатської комісії носить рекомендаційний характер. Згідно з проектом рішення, замовники цих МАФів мають затвердити технічну документацію. Для провадження підприємницької діяльності, за дозволу депутатів на сесії, замовникам МАФів надається один рік. При цьому депутат Вадим Ямщиков попрохав показати, яким буде МАФ, зокрема, на Пилипа Орлика. Начальник управління з питань містобудування та архітектури Микола Шевельов не надав такого документа. 

29 листопада під час засідання сесії міськради вже було прийнято рішення про розміщення 30 нових МАФів на території міста. Сьогодні, 30 січня, щодо цих тимчасових споруд депутатська комісія прийняла рішення затвердити та погодити технічну документацію із землеустрою. 

Окрім цього, на засіданні комісії одинадцятьом МАФ, які були встановлені раніше, продовжили термін для провадження підприємницької діяльності на п’ять років. 12 МАФів можуть припинити свою діяльність.  

161 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов