Відкритий бюджет у Полтаві — хто ініціатор

26 січня бюджетна комісія не рекомендувала на розгляд сесії проект рішення щодо впровадження «Відкритого бюджету», який розробляв депутат міської ради Вадим Ямщиков та голова ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко.

Як виявилося безпосередньо на комісії, меморандум щодо впровадження даної ініціативи вже підписаний міським головою Олександром Мамаєм та відправлений на підпис до Центру політичних студій та аналітики «ЕЙДОС», який є розробником програмного продукту. Як наголошують деякі депутати, немає необхідності підримувати проект рішення щодо впровадження системи. 

Цього ж дня заступник міського голови з юридичних питань Віталій Нікіпелов повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що меморандум щодо впровадження «Відкритого бюджету» був підписаний за ініціативи депутата Андрія Матковського

Це викликало непорозуміння з боку опозиційних депутатів та тих, хто приймав участь у розробці проекту рішення. Адже ініціаторами даної ініціативи були зовсім інші люди. 

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава намагалися з’ясувати, кому все ж таки належить дана ініціатива та чим відрізняється меморандум від запропонованого проекту рішення. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов