Полтавців запрошують до участі в конкурсі міні-грантів «Моє місто – моя відповідальність»

Аналіз стану інституцій місцевого самоврядування та громадянського суспільства в країні та регіоні показав необхідність підтримки альтернативних громадських ініціатив, здатних транслювати та розповсюджувати нові цінності, прогресивні підходи до організації роботи та максимальну відкритість дій.

Головна задача проекту: сформувати критичну масу людей – свідомих полтавців, які готові брати на себе відповідальність та створювати потребу в змінах, особисто ці зміни реалізовувати. Адже наше місто цього вкрай потребує, і очікувати будь-яких прогресивних змін від менеджменту містом найближчим часом не доведеться.

Мета конкурсу – підтримка проектів, які направлені на розвиток освіченості та об’єднання громади міста, розробку та просування перспективних проектів поліпшення міського середовища, просування принципів сталого розвитку міст, виховання нульової толерантності до корупції.

Пріоритетні тематичні напрямки Конкурсу:

— Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;

— Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;

— Протидія корупції;

— Проекти з енергоефективності;

— Проекти з поліпшення планування просторового розвитку міста.

Кожна організація може подати лише одну проектну пропозицію, але може виступати партнером у проектах інших організацій.

Обмеження:

Географія проектів – м. Полтава.

Проект не може бути частиною іншого проекту.

Розмір гранту:

1 місце – 50 тис. грн.;

2 місце – 30 тис. грн.;

3 місце – 20 тис. грн.

Проектну заявку потрібно надіслати на електронну пошту:open.space.poltava@gmail.com, зазначивши в темі листа: «Проектна пропозиція на участь у грантовому конкурсі».

Бланк заявки завантажуйте тут.

Кінцевий термін подачі проектної пропозиції: 17 лютого 2017 року (23:59 год).

Термін реалізації проекту: до 6 місяців, починаючи з 1 березня 2017 року.

Контактна особа: Юлія Городчаніна – координатор відкритої громадської платформи «Нова Полтава», роб. тел. (050) 80-90-100.

Свої запитання можна надсилати на електронну пошту open.space.poltava@gmail.comдо 15 лютого 2017 року.

* Ініціативна група – не менше п’яти осіб, які об’єднані спільною суспільно корисною метою та діяльністю, яка не передбачає отримання та розподілу прибутку. Для адміністрування проекту ініціативні групи мають подаватися на конкурс у партнерстві з громадським об’єднанням чи благодійною організацією, які зареєстровані в м. Полтаві.

Вікторія Родічева
52 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов