0532.ua

Шведи приїдуть у Полтаву, щоб зробити місто привабливим для туристів

На прохання полтавських активістів та ГО "Зелене досьє" Посольство Швеції запросило у Полтаву шведських та українських експертів, які допоможуть нам розробити концепцію гастрономічної та туристичної привабливості міста. 

КОЛИ: 30 травня, понеділок - 31 травня, вівторок 9.00 - 18.00

ДЕ: Міський Будинок культури (прес-центр): Полтава, Майдан Незалежності, 5

Учасники творчого семінару Smart Living Challenge:

Українські і шведські експерти, активісти та інноватори з Полтави та інших міст України: освітяни, представники туристичного бізнесу, сільського господарства, підприємств громадського харчування і місцевої влади, – тобто, всі зацікавлені в розвитку сучасного міста. Протягом двох днів, 30-31 травня 2016 року, вони будуть думати над тим, як зробити Полтаву привабливою для туристів та близькою до принципів сталого розвитку. 

Головні завдання:змінити ставлення до споживання продуктів харчування в місті. Представити  місто, в якому завдяки спільній діяльності місцевих активістів розумні зміни допоможуть зробити місця харчування  збалансованими, зручними, творчими й привабливими для туристів. Поширити досвід Полтави та Швеції в інші міста України шляхом спільної роботи та навчання. Протягом двох днів ми будемо вчитися в експертів і один в одного, обговорювати ідеї щодо вдосконалення харчування в Полтаві, генерувати розумні рішення і шукати разом шляхи їх реалізації.
Подібний семінар вже відбувався у Івано-Франківську в жовтні 2015 року. Учасники напрацювали багато ідей по розвитку урбан-простору і деякі вже втілюють у життя. 
Ворк-шоп відбудеться за сприяння Інституту розвитку міста Полтавської міської ради. 
Реєстрація за посиланням.
Дедлайн набору учасників: 23 травня 2016 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать