Полтавський депутат: "Через деякий час Полтава може перетворитися на столицю бургерів та шаурми"

Депутат Полтавської міськради пропонує виробити єдині вимоги для встановлення тимчасових споруд.

Проблема розміщення МАФів (малих архітектурних форм) і тимчасових споруд у Полтаві триває роками. На думку депутата Полтавської міської ради, члена комісії з архітектури та будування Вадима Ямщикова, щоб її вирішити потрібно розробити єдині вимоги і правила для розміщення таких торгових точок, особливо в центрі міста.

- Проблема функціонування тимчасових споруд у Полтаві полягає не в них самих, а в відсутності єдиних правил їх встановлення. Полтава вважається духовною столицею України, але якщо компетентно не підійти до вирішення цього питання, то через деякий час Полтава буде вважатися столицею бургерів та шаурми. В будь-якому цивілізованому місті Європи та деяких містах України неможливо побачити кіоски в центральній частині міста. Всі торгові точки знаходяться або в крамницях, або на перших поверхах будівель, - наголосив Ямщиков.

Депутат зазначив, що готовий очолити комісію, яка розробить норми та стандарти для встановлення та функціонування тимчасових споруд, а також для розміщення зовнішньої реклами. За словами Ямщикова на це необхідно близько 6 місяців. Сам же міський голова наголосив, що дозволів на встановлення тимчасових споруд в центрі міста ніхто не дає, це продовжують працювати ті, які отримали дозволи раніше. Крім того, міський голова зазначив, що з кожним роком МАФів стає все менше:

- Кожного року, на щастя, на 5, на 10 кількість кіосків зменшується. Тобто хтось розорився, комусь вже не потрібно… Нових ми не надаємо кіосків. А сьогодні прийти і 2по живому» не продовжити договір оренди тому підприємцю, в якого два робочих місця, а в нього немає за що відремонтувати його кіоск, зробити так, як нам хочеться…

Міський голова частково підтримав ініціативу Ямщикова і запропонував на наступну сесію, яка орієнтовно відбудеться в кінці травня підготувати правила та розробити стандарти для встановлення та функціонування тимчасових споруд у Полтаві.

Читайте також: Депутат пропонує замість стихійного ринку на Південному вокзалі облаштувати меморіал жертвам нацизму

308 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов