У Полтаві відбувся фестиваль дитячої творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе»

27 квітня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся фестиваль дитячої творчості «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами.

У заході взяли участь вихованці загальноосвітніх шкіл, будинків-інтернатів, районних центрів дитячої та юнацької творчості Новосанжарського, Шишацького, Лубенського, Глобинського, Решетилівського, Хорольського та Гадяцького районів, а також міста Полтава. Учасники фестивалю мали змогу позмагатися у семи номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, інструментальний, хореографічний та оригінальний жанр, декламаторське мистецтво та вокал.

У Полтаві відбувся фестиваль дитячої творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе» (фото) - фото 1

 У Полтаві відбувся фестиваль дитячої творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе» (фото) - фото 1

«Ми кожного року беремо участь у цьому конкурсі, готуємося заздалегідь, процес підготовки триває майже рік, навіть костюми виготовляємо разом із дітками…», - ділиться секретом успішного номеру вчитель вокалу Наталя Жук СНВК № 45 міста Полтави. Маленькій Лізі, вихованці Наталі, неймовірно сподобалось виступати на великій сцені, хоча дівчинка лише другий раз бере участь у цьому фестивалі, поводить вона себе вже як справжня артистка.

У Полтаві відбувся фестиваль дитячої творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе» (фото) - фото 2

 У Полтаві відбувся фестиваль дитячої творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе» (фото) - фото 2

Олександра Шевченко керівник гуртка «ВіваДенс» полтавської спеціальної загальноосвітньої школи № 40 зізнається, що на створення танцювальних постановок її надихають діти. Десятирічна Лєра вже третій раз бере участь у конкурсі. «Спочатку я переживаю, що можу зробити щось не так, але потім задоволення від виступу витісняє страх», - ділиться дівчинка своїми почуттями від виходу на сцену.

У Полтаві відбувся фестиваль дитячої творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе» (фото) - фото 3

 _hTQoUuifNg

Юних артистів прийшли підтримати небайдужі до мистецтва полтавці, створивши теплу та затишну атмосферу своїми оплесками. Учасники у своїх виступах торкнулися тем відданості своїй країні, родині та, звичайно ж, кохання.

Участь у фестивалі «Повір у себе» - уже перемога. Бажаємо подальших життєвих та творчих успіхів дітям та їх вихователям.

Катерина Пархоменко

119 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов