Депутат пропонує замість стихійного ринку на Південному вокзалі облаштувати меморіал жертвам нацизму

Юрій Бойко, депутат Полтавської міської ради, член фракції «Самопоміч» заявив, що сквер поблизу Південного вокзалу у Полтаві, у буквальному сенсі, стоїть на кістках.

Депутатові вдалося з’ясувати, що в 1943 році, після звільнення міста від окупантів навпроти вокзалу знаходився цвинтар. Тому на думку Бойка, розміщення на цьому місті стихійного ринку просто недопустиме і запропонував облаштувати меморіал пам’яті.

- Торгівля нас стихійному ринку на площі перед вокзалом, навколо скверу і в самому сквері – повинна бути ліквідована. Але оскільки туди приїжджають люди з прилеглих сіл і це користується попитом у полтавців, тому його треба перемістити.

Бойко показав фотографії з площі Слави, які були зроблені ним сьогодні.

Депутат пропонує замість стихійного ринку на Південному вокзалі облаштувати меморіал жертвам нацизму (фото) - фото 1

- Виявився важливий нюанс. Справа в тому, що цей ринок, у буквальному сенсі, стоїть на кістках. Кістках часів Другої Світової війни. Є фото з німецького архіву, де чітко видно могили, що знаходяться у цьому сквері. У Краєзнавчому музеї підтвердили, що на Площі Слави дійсно були поховання мирних жителів, які були розстріляні окупантами у вересні 1943 року. Відступаючи гітлерівці гнали мирних жителів з Чутівського району та других районів до Полтави і поблизу мосту через Ворсклу були вбиті і поховані перед будинком вокзалу.

Депутат пропонує замість стихійного ринку на Південному вокзалі облаштувати меморіал жертвам нацизму (фото) - фото 2

За даними істориків, які вдалося дістати депутатові, жодної інформації про те, що тіла вбитих людей були перехоронені немає. Бойко закликав напередодні 71-річниці Перемоги вирішити питання з вшануванням жертв нацизму, які були вбиті на березі Ворскли:

- Ми чекаємо від міської влади розуміння і готовності вирішити цю проблему, провести відповідні роботи з істориками та археологами. В разі, якщо наявність поховання підтвердиться, то на цьому місці необхідно буде відкрити меморіал жертвам Другої Світової війни.

Нагадаємо, полтавець вважає, що в центрі Полтави масове є масове поховання

403 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов