Мешканці Рибців жаліються на власника сауни, який влаштував "терор"

Мешканці Рибців жаліються на власника сауни, який, за їх словами, тероризує їх і не дає спокійно жити.

Від імені громади до міського голови звернулася Галина Пархоменко, яка і розповіла, що Калінчук Сергій Вікторович, власник сауни перекрив місцевим мешканцям доступ до ставків.

«Раніше на тому місці відпочивали люди. Тепер відпочивають тільки обрані, які можуть заплатити немалі гроші за сауну», - жаліється Галина.

 Крім того, сміття, яке лишилося після будівництва сміття було висипане на перешийок між ставками, що ледь не стало причиною затоплення прилеглої території.

 Через такі дії, за словами пані Галини, зруйнувалася гребля і тепер людям доводиться чималу відстань обходити. Розповіла мешканка Рибців і про собак, які охороняють територію сауни, кілька разів жителі ставали жертвами агресивних тварин. Також жінка стала свідком, як охоронці сауни стріляли в хлопчаків

Галина Пархоменко наголосила, що місцева влада знає про всі ці безчинства, проте ніяк не реагує.

Міський голова віджартувався від полтавки і сказав, що Рибцями має займатися депутат Полтавської міської ради Павлій Віталій Юрійович, а з собаками «розбереться Майя Кадирівна». Нагадаємо, депутат міськаради Матвєєва Майя є директором приватного закладу «Міжнародна дитяча школа «Юний європеєць», який опікується безпритульними тваринами.

Що ж до того, що сауна перекрила доступ до водойму, Мамай зазначив, що такого дозволу ніхто не міг дати і це самозахват.

Читайте також: Сесійна зала Полтавської міськради напівпуста

1140 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов