30 квітня у Полтаві відбудеться фінальний благодійний концерт у рамках акції "Серце до серця"

Протягом одинадцяти років в Україні щорічно проходить благодійна акція «Серце до Серця». Її організовують молоді люди, зазвичай це студенти, що мають за мету допомогти зібрати кошти на лікування дітям, які знаходяться у важкому стані. Всі міста України приймають активну участь у зборі коштів, і Полтава не є виключенням.

Студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, а також студенти з Української медичної стоматологічної академії неабияк допомагають у розповсюдженні інформації, волонтерській допомозі, а також організаційно у проведенні благодійної акції. Безперечно перешкодою є те,що останнім часом з'явилося багато «псевдо волонтерів», тому недовіра українців у подібні акції зростає, але саме фонд «Серце до серця» викликає довіру у громадянин нашої держави, бо кожний житель України може переглянути всі звіти зібраних коштів і переконатися, що гроші йдуть саме на лікування, і сотні маленьких сердець почали знову битися й жити. Люди з обмеженими можливостями або з іншими вадами здоров'я є невід'ємною частиною суспільства, а приймаючи участь в подібних акціях, ми наповнюємо своє життя добротою й від цього змінюємося ми і майбутнє України на краще.

30 квітня у Полтаві відбудеться фінальний благодійний концерт у рамках акції

Ляліна Ольга навчається на другому курсі факультету філології та журналістики ПНПУ, бере участь в акції другий рік поспіль. Дівчина розповідає, що минулого року вдалося зібрати близько трьох мільйонів гривень, а в 2016 році намагаються зібрати до десяти мільйонів. Зібрані кошті будуть перераховані на закупівлю медичного обладнання для реанімаційного відділення дитячої міської клінічної лікарні. Аби полтавці були більш проінформовані та приймали безпосередньо участь, активісти організовують концерти або велопробіги. 24 квітня всі охочі мали змогу пробігти чи проїхатися містом, і тим самим бути учасником Всеукраїнського «Марафону» та підтримати благодійну акцію «Серце до серця»

30 квітня з 12 по 21 годину відбудеться фінальний благодійний концерт на площі перед театром М.В.Гоголя.

Ірина Король

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов