Столичний театр показав полтавській малечі Попелюшку

Другий день поспіль  молодий талановитий акторський склад  київського театру «Тисячєлєтіє» підкорює сцену театру ім. М.В. Гоголя.

23 квітня тріумфальний театр «Тисячєлєтіє» представив дитячу виставу (підкресливши цим, що працює у різних жанрах і для різної вікової аудиторії) - «Элла. Сильные умеют верить». Повен зал малечі, щасливі обличчя, посмішки і бурні овації. Позитивний, життєрадісний та повчальний сюжет, про те, що потрібно вірити в чудеса та творити добро.

Творче об’єднання удосконалюється та розвивається у головній течії – театр, але крім цього ще є дитяча студія, яка працює вже другий сезон. Тут можуть навчатися діти (як малеча, так і дорослі): переймають навички діючих акторів та режисерів, виступають на великій сцені разом з провідними акторами (вистава «Элла. Сильные умеют верить») та проводять різні заходів (промо акції, корпоративи,  дитячі свята), займають перші місця на конкурсах театральних колективів.

«Гастролюємо майже рік, і так символічно склалось, що починали у Полтаві, і сюди ж  приїздимо вже вкотре, і зустрічають нас тепло й радісно. Побували вже і в Одесі, у Дніпропетровську, у Житомирі, де також публіка зустріла нас привітно. Але ми не збираємось зупинятися на досягнутому і плануємо розширювати свої творчі горизонти, адже  назва в нас на тисячу років, до речі,  із ключем та знаком безкінечності, щоб глядачі дивилися наші вистави, і от як сьогодні, були щасливі та радісні», - розповідає арт-директор  київського театру «Тисячєлєтіє» Ірина Шаповалова.

Колектив працює за налагодженою системою довірливих відносин: разом створює сценарій, кожен може імпровізувати (якщо це доречно), кожен допомагає один одному в написанні пісень (якщо вони мають бути у виставі). Взагалі репертуар підбирається виключно щоб викликати позитивні емоції у глядачів, і з упевненістю можемо стверджувати, що цьому театру це, все ж таки, вдається.

«У нашому колективі дуже дружні відносини. Акторський склад професійний і наполегливий. Мені дуже подобається працювати з такими людьми. Також вже незабаром у нас з’явиться своя маленька камерна  сцена, - ділиться режисер київського театру «Тисячєлєтіє» Надія Ільченко. - Також мені подобається моя робота: спостерігати як працюють актори, і радіти за них, коли на сцені все виходить добре». Надія схиляється до думки: «Ми можемо і повинні робити більше», - проте попереду багато великих досягнень.

Молодий, але жагучий до звершень театр «Тисячєлєтіє» незабаром повернеться до Полтави зі своєю комедійною постановою «Ремонт или реставрация чувств» (режисер Надія Ільченко). Перша криза в сімейних відносинах - починаємо ремонт! Молода сімейна пара за своїм родом діяльності боязкі, несміливі, але такі милі. Чим закінчиться ремонт чи реставрація почуттів домогосподарки та видавця дитячих книг? Це вже ми зможемо побачити 19 травня. Тож до зустрічі у вирі шалених і позитивних емоцій.

Читайте також: Молодий столичний театр показав полтавцям свою версію "Вія" Гоголя

Влада Михайлик

69 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов