У Полтаві родини померлих чорнобильців, афганців та бійців АТО отримають грошову допомогу

В Полтавському міськвиконкомі відбулося засідання, головною темою якого було виділення коштів містянам.

Так, на виконання Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2016 рік, за зверненнями мешканців міста, виконавчий комітет Полтавської міської ради вирішив виділити 631 тисячу 400 гривень. З них, 399 тисяч гривень для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями.

Протягом ІІ, ІІІ, ІV кварталів 2016 року будуть перераховані кошти особі, хворій на фенілкетонурію по 2 тисячі гривень на загальну суму 6 тисяч гривень.

Окрім цього, матеріальну допомогу отримають двісті двадцять вісім дружин померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою на суму 114 тисяч гривень (по 500 гривень кожна).

Одноразову матеріальну допомогу отримають 66 учасників бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення – мешканці міста Полтава (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожному на загальну суму 66 тисяч гривень.

До Дня матері трьом матерям загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів та чотирнадцяти матерям загиблих ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення буде виділено по 2 тисячі гривень кожній на загальну суму 34 тисячі гривень.

Також, матеріальну допомогу буде надано двом родинам, в яких померли учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії, учасник бойових дій, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення по 1 тисячі 200 гривень кожній на загальну суму 2 тисячі 400 гривень за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті для надання матеріальної допомоги на поховання: учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів); учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії; учасників бойових дій та інвалідів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Полтавська міська рада

99 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов