Зареєструвати бізнес на Полтавщині можна онлайн

З 21 квітня 2016 року за допомогою державного порталу державних послуг iGov стали доступними дві найбільш популярні державні послуги – реєстрація СПД (ФОП) та реєстрація юридичної особи.

В рамках реформи децентралізації Міністерство юстиції передало функції реєстрації на місця.

-​ Для того, щоб зареєструвати ваш бізнес необхідно лише зайти на сайт https://igov.org.ua/, авторизуватись за допомогою bankID чи ЕЦП (електронно – цифровий підпис), заповнити коротку форму і підписати заявку. На протязі одного-двох днів ви отримаєте емейл, про те, що вашу компанію внесено до Єдиного державного реєстру, поставлено на облік до податкової та пенсійного фонду. Жодні державні органи відвідувати не потрібно. Все через інтернет. Послуга безкоштовна. Працює з ЕЦП всіх основних центрів України, а також під всіма браузерами і операційними системами, - пояснює Дмитро Дубілет менеджер проекту iGov.

Представник волонтерської групи по впровадженню iGov в Полтавській області Юлія Городчаніна коментує:

-​ Підприємці отримують справжній подарунок, адже тепер, незважаючи на місце знаходження є можливість зареєструвати власний бізнес уникаючи адміністративного навантаження та корупційних ризиків.

На даний момент для жителів Полтавської області є доступними 47 послуг та ще 18 дуже скоро стануть доступними на порталі iGov.

Альона Гончаренко, волонтер ініціативи iGov у Полтаві

47 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов