Як зараз виглядає майбутній спорткомплекс у Полтаві, який планували відкрити у вересні цього року (ФОТО)

Будівництво спортивного комплексу на вулиці Петра Юрченка дехто називає «будівництвом століття».

Міська рада Полтави ще у 2007 році на сесії прийняла рішення «Про погодження розташування спортивно-оздоровчого комплексу і надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки по вул. Юрченка, 1а». Тоді ж і мало розпочатися будівництво, та далі початкових кроків справа не пішла.

Кілька років будівництво було «законсервованим» і лише в 2014 році активні дії по будівництву спорткомплексу були відновлені. Спочатку планувалося, що спортивно-видовищний комплекс буде зданий в експлуатацію в вересні 2016 року, проте згодом стало відомо, що кінцевий термін буде відтерміновано.

Загалом, на будівництво єдиного в Україні спортивно-видовищного комплексу  планують витратити близько 75 мільйонів гривень, проте чи є ця цифра остаточною наразі невідомо. Адже у 2013 році передбачалося, що будівництво спорткомплексу коштуватиме 58,6 мільйонів гривень — це вартість спорудження спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування у Полтаві.

Наразі будівництво майбутнього спортивного комплексу виглядає так.

710 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов