Націоналісти Полтавщини збираються пікетувати російські банки

Представники «Конгресу українських націоналістів Полтавщини» збираються проводити акції, мета яких – закриття банків Російської Федерації у регіоні.

Представники цієї організації неодноразово пікетували «Сбербанк Росії», поки не достигли консенсусі – з фасадів установ зникло слово «Росії». Націоналісти зверталися і до влади з вимогою закрити банки, але отримали відповідь, що це компетенція Нацбанку на чолі з Валерією Гонтаревою. Про це націоналісти офіційно заявили на своєму сайті:

- Ми розуміємо, що НБУ очолює Гонтарева В.О. яка обікрала українців, девальвувавши гривню, за що повинна вже сидіти за гратами. Але ні, вона активно «кришує» російський бізнес в Україні та заробляє на цьому. Тому ми, повинні проводити:  акції, пікети, вести роз’яснювальну роботу про її звільнення з посади голови НБУ та притягнення її, до відповідальності. Ми українці на своїй землі, і нам вирішувати напрямок розвитку країни та її політикум.

Читайте також: У Полтаві повісили Путіна.

187 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов