Біленький: «Лтава хоче заробити, депутати не хочуть платити»

Полтавський телеканал «Лтава» опинився в епіцентрі скандалу.

Сьогодні під час засідання позачергової сесії Полтавської обласної ради заступник голови Євген Холод заявив, що пряма трансляція засідань не відбувається через те, що керівництво ТРК «Лтава» «образилось» на обласну раду за не виділення двох мільйонів гривень фінансування.

Таку ж цифру назвав і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. За його словами проблема трансляції засідань має лише фінансовий аспект і пообіцяв, що незабаром профільна комісія розгляне це питання.

В соцмережах відразу виникла дискусія з цього приводу.

лтава

Євген Лопушинським, генеральний директор телеканалу заперечив, що "Лтава" просила 2 мільйони гривень за трансляцію засідань:

- Ніхто 2 млн. не просив. Ймовірно мова йде про 700 тис. на рік, які подавав Департамент у програмі на сесію на початку року. Це гроші на оплату послуг концерну ррт і Зеонбуду для збільшення об'єму трансляцій каналу на 6 годин , що дозволить мати денний слот. Зараз в цей час чорний екран. Пропозиція Департаменту підтримки не знайшла - це право депутатів. А наші пропозиції раді - перейти на прості договірні відносини: ми транслюємо сесію, рада покриває витрати на організацію трансляції.

129 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов