Сердючка, ALLOISE та «O.Torvald»: чиїми голосами звучить Полтавщина

«Українська правда» започаткувала новий проект під назвою «Як звучить Україна», в рамках якого було створено список із 700 гуртів та виконавців, які представляють усі області України та Крим.

Автори проекти намагалися проаналізувати, який продукт вони пропонують, і дати змогу читачам оцінити його якість. Проект має зворотній зв’язок і на вимогу читачів може поповнитися новими іменами та назвами гуртів:

- Такої кількості (700)достатньо, аби скласти уявлення про те, яку музику продукує Україна та українці. Формуючи список, ми враховували думки музикантів, редакторів радіостанцій та журналістів, а також звертали увагу на публікації у профільних ЗМІ. Ми усвідомлюємо, що до списку ймовірно не потрапило багато достойних артистів. Саме тому передбачили функцію, за допомогою якої кожен читач може запропонувати редакції музикантів, які відсутні у переліку.

Найбільше музичних проектів нарахували у Київській, Львівській та Харківській областях. Полтавщину представляють 11 гуртів та виконавців.

Це Андрій Данилко (Вєрка Сєрдючка), «Вихід у місто», «ДельТора», «Контрабас», Раїса Кириченко, «Сен-Тропе», ALLOISE, «Crocodiles in Tights», «O.Torvald», «Pins» та «The ВЙО».

180 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов