У Полтаві нагородили волонтерів та пофарбували дерева

Сьогодні біля приміщення Полтавської облради представники Благодійного руху "Полтавська громада разом" та Волонтерського корпусу збирали для дітей-сиріт, які проживають на території проведення АТО, речі, книги та іграшки.

"Загалом сьогодні було 250 волонтерів з усієї області, - розповіла голова організації "Полтавська громада разом" Віра Маслак. - У залі облради їх привітали, нагородили грамотами. Для тіей, що знаходяться в зоні АТО, зібрали багато речей. У такий своєрідний спосіб ми відзначили другу річницю створення волонтерського руху".

За словами активістки, ця акція була спланована для того, щоб згуртувати громаду.

"Не все добре в нашій країні, не все добре у владі. На Майдані ми боролися проти старої влади, але натомість не отримали того, що хотіли. З новою владою на краще не змінилося, тільки на гірше. Отже потрібно шукати шляхи, щоб змінити суспільство", - наголосила Маслак. 

Віра Маслак розповіла, що полтавські волонтери стали прикладом мужності, патріотизму, милосердя та жертовності.

"Ніхто з волонтерів не пішов до влади, ніхто не отримав посади. Усі працюють вже два роки безкоштовно, хто як може. Хтось принесе кілограм крупи, хтось зв'яже маскувальну сітку, діти принесуть малюнки. І це велика робота", - впевнена активістка.

Також до акції долучилися студенти-медики. Молодь принесла підручники, енциклопедії та іншу пізнавальну літературу. 

Після проведення акції, частина волонтерів вирішили підфарбувати дерева у кольори національного правпору, а також карту України, що викладена з "майданівської" бруківки біля стели Героям Майдану.

132 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов