Для ремонту Кадетського корпусу у Полтаві потрібно 100 мільйонів гривень та рік часу – Чередніченко

Депутат Полтавської міської ради Сергій Чередніченко підрахував скільки коштів необхідно для проведення ремонтних робіт Кадетського корпусу у Полтаві.

За підрахунками депутата вартість ремонту становитиме 100 мільйонів гривень:

- 2 місяці я присвятив вивченню даної проблеми та розрахунку ремонтних робіт. За моїми підрахунками ремонтні роботи обійдуться у 100 мільйонів грн. Для міста - це не космічна сума і ми можемо її знайти не залучаючи бюджет міста.

На своїй сторінці у соціальній мережі Чередніченко виклав свої пропозиції, які він планує передати міському голові Полтави:

1. Створити КП «Технопарк. Передати на баланс комунального підприємства приміщення Кадетського корпусу.

2. Провести бізнес форум у Полтаві де обговорити створення технопарку та ІТ - центру на його базі.

3. Надати пільги підприємцям які вкладуть кошти в реконструкцію приміщення Кадетського корпусу. Залучити кошти під гарантії міста та області.

4. Підписати Угоду між Полтавською міською радою, Полтавською ОДА та комерційним, або державним банком який надасть кредит на ремонт будівлі. Наразі є декілька банків які можуть це зробити. Також можна залучити гранти ЄС та США.

5. За рік відремонтувати Кадетський корпус та відкрити технопарк. Відкрити там ресторани, кафе, торговельний центр, бізнес-центр.

6. КП «Технопарк» буде здавати найкрутіше приміщення в центрі Полтави та виплачувати кредит банку.

«Полтава отримає поштовх у розвитку підприємництва, ІТ- технологій і матиме перший технопарк в східній Україні! Ми можемо вирішити проблему Кадетського без жодної копійки з бюджету міста!» - заявив Чередніченко.

Нагадаємо, Полтавці обговорили майбутнє Кадетського корпусу (ВІДЕО)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов