Досвід вирішення актуальних проблем або секрети якісних доріг - для полтавців

Під час третього дня навчань з питань реформи самоуправління в Німеччині учасники делегації з Полтавщини познайомились з досвідом вирішення проблеми якості доріг.

У місті Кьольбе відбулась зустріч з членами професійної асоціації " Комунальний будівельний майданчик ", яка опікується, зокрема, і дорогами у місцевій громаді. Підприємство обслуговує три громади з населенням 22 тисячі 474 особи. На ньому працює 30 фахівців, які обслуговують 208 кілометрів автошляхів, 36 кілометрів велодоріжок і 100 кілометрів тротуарів.

презентація

- Вражає ретельність, з якою тут підходять до справи. Обліковано усі дерева, цвинтарі, ігрові майданчики, дощові стоки та багато інших об'єктів. Саме підприємство працює виключно на благо громади - не може надавати комерційні послуги, не може бути прибутковим за законом. Тарифи для населення ретельно розраховуються залежно від витраченого часу та ресурсів. І при цьому бюджет підприємства на рік - 1 мільйон 800 тисяч євро. Оце і є раціональне господарювання! - розповідає про європейський комунальний досвід голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

розмова

На сьогодні німецький досвід вирішення проблеми якості доріг міг би стати неоціненним для Полтавщини - у області 8886 кілометрів доріг, 90% яких потребують якнайшвидшого ремонту.

Далі у плані роботи полтавської делегації - досвід побудови сучасної пожежної служби у територіальній громаді. Для цього члени делегації відвідають Фаховий відділ 16 – Надзвичайні ситуації (Пожежна служба, захист від надзвичайних ситуацій, рятувальна служба та громадський захист) у Гессені.

65 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов