Керівництво Полтавщини вчиться у німців

Навчальна поїздка стосуватиметься питань міжмуніципального співробітництва

Сьогодні делегація від Полтавщини відлітає на навчання у Німеччину. До складу делегації увійшли голова Полтавської ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, голова Полтавської облради Олександр Біленький, нардеп Андрій Река та ще 14 представників органів державного самоврядування.

"Вирушаємо до Німеччини на тижневе навчання у рамках проекту "Реформа управління на сході України". Тиждень буде дуже насичений і цікавий. Маємо відвідати Міністерство внутрішніх справ Гессена, Центр компетенцій зі співробітництва територіальних громад (Вісбаден), Співробітництво з питань стягування податків/зборів (Траунштайн), професійна асоціація «Комунальний будівельний майданчик» (Кьольбе), Фаховий відділ 16 – Надзвичайні ситуації (Пожежна служба, захист від надзвичайних ситуацій, рятувальна служба та громадський захист) у Гессені, Співробітництво у розбудові телекомунікаційних мереж (округ Лімбурґ-Вайльбурґ) та Об’єднання районних пожежних частин громади Ельбталь.

Вчитимемося на німецькому прикладі, як зробити об'єднані громади Полтавщини успішними, фінансово забезпеченими і самодостатніми", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Валерій Головко.

Народний депутат Юрій Бублик у свою чергу повідомив у соцмережі ФБ, що у делегації бере участь і його брат Олександр - Ковалівський сільський голова. 

"Проект «Реформа управління на сході України» реалізується Німецьким Товариством Міжнародного Співробітництва (GIZ). Це компанія, що належить Уряду ФРН і допомагала громаді Ковалівки. У 2014 році Ковалівська сільська рада виграла 25.000 євро в проекті німецького товариства «GIZ».

Фундація займається реформами на Сході Україні, але у зв’язку з воєнними діями на тих територіях, вирішило впроваджувати свій проект на Полтавщині. За виграні кошти в Ковалівці виготовили майданчики для сміттєвих баків та ще закупили баки для розширення сітки", - повідомив депутат.

13001332_996851120401533_3470127667612531358_n

130 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов