Олександр Біленький представив Полтавщину на Європейському конгресі

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький представив Полтавщину на ІІ Європейському конгресі органів місцевого самоврядування, який проходить в Кракові. Як наголосив сам голова облради на своїй сторінці в facebook, презентація була присвячена актуальній темі - перспективам об'єднання територіальних громад Полтавської області.

Другий день Європейського конгресу ознаменувався фаховою дискусією політиків, науковців та експертів з Польщі, Молдови, Росії щодо оптимальної моделі децентралізації. Після зважених і аргументованих обговорень учасники конгресу дійшли висновку, що немає універсальної моделі децентралізації, яка була б однаково успішною у будь-якій країні.

- Об'єднання громад, їх господарювання - це процес зі своїми унікальними особливостями у кожній із громад без виключення. І саме на цій унікальності і потрібно будувати процес децентралізації, якщо ми хочемо досягти успіху. Якою б запальною не була дискусія, єдиним залишається твердження: немає місцевого самоврядування - немає демократії. І як би важко не було, ми маємо рухатись вперед. Бо як сказав Лешек Бальцерович: "За реформи треба боротись. У кожної реформи є опоненти. Якщо немає незадоволених, то немає і реформи, - підсумував голова обласної ради Олександр Біленький.

У фіналі другого дня конгресу голова обласної ради представив Полтавщину своїм колегам.  Розповів про децентралізацію у області та перспективи розвитку територіальних громад. На сторінці в facebook Олександр Біленький поділився подробицями:

- Приємно було зустріти на Конгресі земляків Юрія та Олександра Бубликів. Про Полтавщину ми говорили з різних дискусійних майданчиків та на різні теми.

12974474_1669207646667288_6664085909181056562_n

 Читайте також: Професор Полтавського педуніверситету побувала на конгресі в Японії.

27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов