На Полтавщині досі видаються комуністичні газети та зареєстровано близько 600 незаконних прокомуністичних громадських об’єднань

У рамках виконання Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» мала відбутися і «декомунізація» ЗМІ.

Відповідне розпорядження було підписане головою ОДА Валерієм Головком 23.10.2015р і мало бути виконане до кінця минулого року.

Згідно розпорядження, передбачалося скасування реєстрації цілої низки друкованих ЗМІ обласної та районної сфери поширення та прокомуністичних громадських організацій (ГО) . Йдеться про ЗМІ та ГО, які пропагували комуністичний режим або використовували у назвах імена (псевдоніми) керівників компартії, органів держбезпеки, влади та управління СРСР; назви яких пов’язані із діяльністю комуністичної партії, встановленням радянської влади на території України, переслідуванням борців за незалежність України. Головне управління юстиції у Полтавській області було визначено відповідальним у Плані Заходів, затверджених розпорядженням Валерія Головка.

У Головному управлінні юстиції Полтавської області запевнили, що вже скасовано реєстрацію обласної газети «Комуніст Полтавщини» й перереєстровано газету колишнього Кременчуцького міськкому злочинної компартії «Набат». Назви змінили й газети , які поширюються у місті, що тимчасово носить злочинну назву «Комсомольськ». Це газети «Комсомольські вісті», «Комсомольськ-інфо», «Комсомольськ-Уїккенд». Змінила програмні (комуністичні) цілі видання газета «Трудова Полтавщина».

«Водночас, з прикрістю констатуємо, що досі на Полтавщині не «декомунізовано» аж 5 газет, - сповістив Олег Пустовгар, член «Просвіти», - зокрема це газети «Шляхом Ілліча», «Правда Лубенщини», «Слово Правди», «За перемогу!» та «Миргород комуністичний».

Також Головне управління юстиції визначило перелік громадських формувань, які зареєстровані на території Полтавської області і підпадають під дію Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». На Полтавщині налічується аж 600 незаконних прокомуністичних громадських об’єднань. Досі вони є чинними. Обласні управління юстиції не наділені правами скасування реєстрації громадських формувань.

Отож, їх долю вирішуватимуть у Мінюсті або судових інстанціях.

46 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня