Валерій Головко: «Акцент щодо перейменування вулиць Полтави потрібно робити саме на обговоренні та роз’ясненні»

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді голова Полтавської ОДА Валерій Головко наголосив на просвітницькій діяльності щодо нових назв вулиць, які вони отримають в процесі декомунізації, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Валерій Головко згадав про громадське обговорення, яке ініціював депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський з обговоренням із містянами пропозицій щодо ймовірних назв вулиць. Зауважив, що акцент потрібно робити саме на обговоренні та роз’ясненні. Адже, на жаль, не всі полтавці добре знають власну історію:

Коли люди знатимуть, у який період яка вулиця і на честь кого була названа і чому так сталося, тоді більш фахово можна буде підходити і до реалізації закону про декомунізацію. Тоді і спротиву назвам буде менше, — пояснив Валерій Головко. — Отут варто взяти за основу нашу минулорічну практику щодо реалізації закону про добровільне об’єднання громад. Всі учасники цього проекту пам’ятають, скільки було несприйняття. І на скільки зараз потужно відбувається ця реформа в Полтавській області.

Голова ОДА зазначив, що були і недопрацювання влади, але «було й чимало спекуляцій з цього приводу, коли представники окремих політичних партій, депутатського корпусу взагалі говорили, що це ворожа реформа і що вона не на часі»:

—​ Ми зробили максимум для роз’яснювальної роботи, вели діалог з громадою, довели, що це єдино можливий варіант подальшого успішного розвитку громад. Люди в це повірили, переконалися — і тому процес пішов.

Нагадаємо, що в Полтаві вже розповіли, чим закінчиться процес декомунізації.

53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов