В Полтаві запрацює сучасна диспетчерська служба екстреної медичної допомоги

Сьогодні під час апаратної наради у голови Полтавської ОДА обговорили результати впровадження сучасної диспетчерської служби екстреної медичної допомоги в Полтаві, повідомляє ОКІА «Новини Полтавщини».

В рамках Закону “Про екстрену медичну допомогу” 2013 року необхідно створити єдину диспетчерську службу. Головною метою якої є впровадження уніфікованого централізованого механізму приймання і опрацювання окремих викликів за телефоном “103” та доведення якості реагування на них до європейського рівня. На сьогодні на Полтавщині уже діє 4 станції, 24 підстанції, 14 пунктів постійного базування і 10 пунктів тимчасового базування екстреної меддопомоги.

Також відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я, на базі Полтавської області, як однієї із пілотних областей, а у програму ввійшли Сумська і Чернігівська область, планувалося створити на рівні регіону єдиний дата-центр, на який надходитиме уся інформація про виклики з інших територій. 

Наразі ж, в приміщенні центру надання екстреної медичної допомоги уже повністю проведені капітальні ремонтні роботи та створена серверна за сучасними технологіями. Обладнання протестовано та відповідає усім європейським стандартам.

- Диспетчерська пройшла відповідну оцінку і визнано, що вона є однією з кращих. Зараз головне завдання — встановлення на самих машинах екстреної допомоги трекерів та навігаційного обладнання. Уже близько 50% районів встановили таке обладнання, наразі ж проходить його тестування. Проблема виникає тільки з тим, з’єднати усіх операторів зв’язку в єдине ціле ,- зауважив Віктор Лисак.

 Тому голова Полтавської ОДА Валерій Головко дав доручення провести тестування системи у форматі діагностики, щоб люди на місцях побачили, як вона працює, а голови РДА отримали доручення промоніторити роботу усіх інтернет-провайдерів у районах.

93 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов