Через коментарі в інтернеті на Полтавщині створили конкурс карикатур

"Патріотизм - це не тоді, коли ми кричим, а коли діємо", - Ростислава Запорожець

У Гребінці вперше відбудеться конкурс карикатур. Прийом робіт вже розпочали. Опікується цим заходом відділ культури та архівної справи Гребінківської РДА.

"У нас взагалі творчий і дуже веселий район, - розповіла нашому виданню начальник відділу Ростислава Запорожець. - І співаємо, і вишиваємо, і вірші пишемо. А от художників у нас чомусь мало. Вирішили провести такий конкурс, щоб активізувати громаду до дії, щоб вона стала відкритішою".

За словами Ростислави Запорожець, поштовхом для такого конкурсу стали коментарі на сайтах: "Знаєте стільки інді трапляється жартівливих коментарів? Часто іронія несе в собі таку жовчність... Ось і створимо конкурс карикатур, щоб кожний міг висловити свою думку з того чи іншого приводу, не ховаючись за ніками, не принижуючи честь та гідність інших. Люди повинні зрозуміти, що сміятися треба не над сусідами, начальством чи владою, а над звичками, над характерами, над нашим менталітетом". 

Обмежень у конкурсі немає ніяких, адже він проводиться вперше. Головне - встигнути намалювати карикатури до 1 червня. Оголошення результатів та виставка робіт відбудеться у серпні - між Днем селища та Днем Незалежності. 

Ростислава Запорожченко сподівається, що ще є час долучитися спонсорам: "Думаю, що наші починання підтримає і міська влада, і районна. Нардеп від нашого округу, коли почув про конкурс, відразу запропонував виготовити виставкову атрибутику і нагороди".

На думку організатора конкурсу, за допомогою карикатур можна впливати на життя району, адже кожний впізнає на малюнках свої вади і задумається над цим.

Напомним, что в Полтаве открылась ежегодная Международная выставка карикатур.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов