В Полтаві розпочали демонтувати незаконно встановлені кіоски (ФОТО)

Міська влада продовжує боротьбу з власниками тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, які не мають відповідних документів.

Сьогодні, згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж двох незаконно встановлених кіосків: на Юрія Победоносцева, 8 та на розі вулиць Фрунзе та Матросова.

- Одним із напрямів роботи Інспекції по контролю за благоустроєм є виявлення незаконно встановлених тимчасових споруд, зокрема, торгівельних кіосків. При виявлені такого кіоску, власнику надається припис на його добровільний демонтаж, - розповів начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько. - Якщо ж власник не демонтував споруду, Інспекція направляє лист на комісію, яка приймає рішення про демонтаж таких кіосків.

В Полтаві розпочали демонтувати незаконно встановлені кіоски (ФОТО) (фото) - фото 1

Загалом по місту виявлено 11 тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, які не мають відповідних документів. Тож, найближчим часом, і вони будуть демонтовані. 

Питанням незаконно встановлених тимчасових споруд переймаються депутати Полтавської міської ради. На демонтажі торгівельних кіосків був присутній депутат, член постійної комісії з питань розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму Дмитро Петров. Він зауважив, що занепокоєний ситуацією з тимчасовими спорудами у місті, адже власники деяких із них не мають ніяких дозвільних документів на їх встановлення, що суперечить законодавству України. Окрім цього, мало хто задумується над тим, що подібні споруди псують зовнішній вигляд міста.

В Полтаві розпочали демонтувати незаконно встановлені кіоски (ФОТО) (фото) - фото 2

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава та переліку стягнень за їх порушення, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь яких конструкцій здійснюється у випадках:

- самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції;

- недотримання вимог паспорту прив’язки при встановленні тимчасової споруди, конструкції;

- у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів.

Підприємець, чий кіоск був встановлений без відповідних документів, нестиме адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 850 до 1700 грн.

Демонтовані споруди зберігатимуться на території комунального підприємства МШЕД. Власники мають змогу забрати їх протягом 6 місяців, якщо відшкодують витрати на демонтаж. У випадку якщо власник протягом шести місяців після демонтажу тимчасової споруди, не забирає належне йому майно то воно може бути реалізоване згідно чинного законодавства України з подальшою компенсацією затрачених коштів на демонтаж, зберігання та поверненням залишків коштів боржнику (власнику).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов