Депутати міської ради не дозволили популізму Капліна перемогти здоровий глузд

На останній сесії Полтавської міської ради деякі популістські партії намагались зірвати роботу ради з єдиною метою: вкотре привернути увагу дешевим піаром до своїх політичних сил, проте який у дані ситуації може мати згубні наслідки для міста. Абсолютно не вникаючи у суть питань, які виносились на розгляд сесії, партії, які відомі лише банальними та популістськими заявами, намагалися не допустити прийняття надзвичайно важливих рішень для життєдіяльності обласного центру.

​«У м.Полтава склалася особливо складна ситуація з ринком нерухомості, зокрема із будівництвом соціального житла, оскільки будь-яка робота з інвесторами та забудовниками не проводиться. Сама Полтава вже не один рік входить у рейтинг одного з найдорожчих міст за вартістю одного квадратного метру житла. Тому для місцевих органів влади дуже необхідним та архіважливим є створення ліквідно привабливих земельних ділянок для потенційної забудови, оскільки саме сфера будівництва є основним джерелом наповнення бюджету м.Полтави та індикатором економічного розвитку міста», - говорить експерт з питань містобудування та архітектури Дмитро Безпалов.

​Три проекти рішень, проти яких виступали партії «Партія простих людей», «Самопоміч» та «Свобода» в Полтавській міській раді, саме і передбачали передання земельних ділянок на баланс міського управління капітального будівництва, затвердження їх детальних планів, які дозволять після визначення обсягу та вартості інженерних мереж, в цілому скласти собівартість одного квадратного метру. У ситуації, коли в Україні не діє жодна державна програма з будівництва, вкрай важливо на місцях визначити об'єкти під житлове будівництво та забезпечити їхню інвестиційну привабливість для потенційних інвесторів.

​Наразі існує реальна загроза, що відсутність будь-яких будівельних майданчиків призведе до зупинки будівельної галузі, спад якої з кожним роком лише поглиблюється. Тому будь-яке спекулювання на даній темі свідчить про низький професіоналізм та некомпетентність депутатів окремих політичних сил. Зокрема, такий депутат, як Шамота «гучно» заявив про міфічний дерибан землі. Хоча насправді жодної земельної ділянки на останній сесії Полтавської міської ради виділено не було, вони були передані на баланс управління капбудівництва, для того, щоб у подальшому визначити майбутнього інвестора-забудовника виключно на конкурсній основі.

​За словами Дмитра Безпалова: «Зараз для того, щоб молодій сім'ї придбати житло в Полтаві, треба працювати не один десяток років. Не варто забувати і про учасників антитерористичної операції, які мають законне право на отримання земельних ділянок. Але звичайно, просте надання земельної ділянки не вирішить проблему тих демобілізованих, які вже незабаром повернуться з АТО. Дану проблему мають вирішувати комплексно, у тому числі розглядати можливість будівництва соціального житла».

​Шкода, що вкотре «Партія простих людей» на чолі з Сергієм Капліним демонструють низький фаховий рівень своїх депутатів та відсутність елементарного розуміння фундаментальних основ містобудування та життєдіяльності міста, прикриваючись дешевим популізмом та імітацією реальної роботи.

Автор: Микола Зінченко, м.Полтава

82 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов