Почалося висунення творів на премію ім. Панаса Мирного

Сьогодні почалось висування робіт на здобуття премії ім. Панаса Мирного у 2012 році. Премія заснована Полтавською обласною радою і присуджується за утвердження гуманістичних і національних ідеалів, ідеї незалежності України, духовних цінностей українського народу у номінаціях: • література, літературознавство; • мистецтво; • народна творчість, народні ремесла; • журналістика, публіцистика; • благодійна та громадська діяльність (без вручення грошової винагороди). Премія присуджується за праці та досягнення, що оприлюднені на момент засідання журі премії імені Панаса Мирного. Особи, яким премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються. Премія не може бути присуджена посмертно. Розмір премії 1200 (тисяча двісті) гривень. Згідно зі статутом премії, пропозиції про її присудження вносять органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, творчі спілки, громадські організації, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, закладів культури, редакції періодичних видань до 1 квітня. У листі-клопотанні вказується прізвище, ім'я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи, посада, адреса проживання, контактні телефони, зазначається конкретний внесок претендента відповідно до визначеної номінації. До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи та печаткою, додаються ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду претендента, листи на його підтримку, праці, висунуті на здобуття премії. Матеріали на нагородження подаються за адресою: 36002, м. Полтава, вул. Панаса Мирного, 56, Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного. Нагадаємо, що 28 січня учнями 8-ї школи, яка носить ім'я письменника і публіциста, було відзначено 92-ги роковини його смерті.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов