Полтавський губернатор хоче підняти Полтавщину на той рівень, на якому вона була при «помаранчевих»

Промисловий потенціал Полтавщини дає можливість області зайняти 4-5-ту позиції по державі по показниках промислового виробництва, заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко. Основні гравці промислового сектору регіону досягли зростання у 2011 році. Крюківський вагонобудівний завод випустив 10,7 тис. вантажних вагонів, чого не було за всі 20 років незалежності України. Стабільно працює ГЗК, який є зорієнтованим виключно на експортне виробництво. Керівництво та колектив компанії «Феррекспо» вийшли на початок будівництва нового кар'єру, якого нема ніде на теренах колишнього СРСР. Близько 11 млрд. грн. перераховано коштів за підсумками 2011 року, - підкреслив Олександр Удовіченко. Керівник області також закцентував увагу на тому, що однією з основних причин складної економічної ситуації в країні є вартість російського газу. Керівництво держави намагається знайти алгоритм відносин з Російською Федерацією щодо його ціни. Вартість блакитного палива є не тільки визначальною у ціні на комунальні послуги, але й одна з головних складових у собівартості товарів та послуг в нашій країні. Україна стала заручником цін, які закладені у газових контрактах, підписаних у 2009 році. При цьому губернатор промовчав, куди дівається газ, видобутий на Полтавщині. Як відомо, Полтавщина займає провідні місця у видобутку вітчизняного газу. Нагадаємо, що за минулого "помаранчевого" губернатора Валерія Асадчева, починаючи з 2007 року, Полтавська область займала 4 місце за обсягом промислового розвитку в країні, піднявшись з 22-ї позиції, на якій вона перебувала при попереднику Асадчева Степану Бульбі. Виходить, не так погано було при попередниках нинішньої влади, хоча деякі можновладці досі намагаються звалити на них власні невдачі.

32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов