Бориса Олійника офіційно висунуто на Нобелівську премію!

Шведська академія, яка є розпорядником найпрестіжнішої нагороди світу - Нобелівської премії, отримала офіційне подання Національної Академії Наук України за підписом президента Бориса Патона про висунення кандидатом на здобуття цього року Нобелівської премії в галузі літератури поета Бориса Олійника.

У жовтні минулого року під час ювілейного вечора на честь 100-річчя творчої діяльності класика сербської літератури, Нобелівського лауреата Іво Андріча, було запроновано висунути на здобуття Нобелівської премії в галузі літератури у 2012 році дійсного члена Національної Академії наук України, авторитетного громадського діяча, видатного українського поета Бориса Ілліча Олійника. Відразу ж організувалася ініціативна група з числа представників творчої і наукової інтелігенції, яка провела у листопаді-грудні 2011 року публічне обговорення цієї пропозиції.

Нагадаємо, що Борис Ілліч народився у селі Зачепилівка біля Нових Санжар, про що завжди з гордістю підкреслює. 2005 року за багатолітню громадську і творчу діяльність (Борис Ілліч очолює Український фонд культури) указом Віктора Ющенка йому присвоєне звання Герой України.

66 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов