Влада хоче ліквідувати більшість сільських рад

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Анатолій Близнюк заявив, що в Україні будуть ліквідовані 9000 сільрад - залишиться не більше 3 тисяч, повідомляє «Спротив»

«Зараз в парламент подано законопроект "Про об'єднання територіальних громад", що стимулює територіальну реформу. Сьогодні Закон "Про місцеве самоврядування" дозволяє людям самостійно приймати рішення про об'єднання. У Донецькій області є приклади таких об'єднань: чотири сільради об'єдналися в дві - і жодних проблем. Вони укрупнилися, і людям стало краще. А поданий до парламенту закон передбачає фінансові стимули для такого об'єднання. Ми хочемо фінансово стимулювати об'єднання сільських рад і, як наслідок, буде скорочення їх загальної чисельності», заявив Близнюк.

Нагадаємо, що до призначення міністром Анатолій Близнюк працював головою Донецької облдержадміністрації.

«Сьогодні існує 12 000 сільрад, а в перспективі після проведення реформи може залишитися не більше трьох тисяч», - додав чиновник.

Як це буде виглядати на практиці. Наприклад, сільрада об'єднує два села, які розташовані в 5-6 км одне від одного. Якщо сільради об'єднають, то ці два села віднесуть до іншої сільради, яка знаходиться десь у 10-12 км. Уявіть собі, що якщо треба буде взяти елементарну довідку, то потрібно добратися до центру сільради за 8-10-12 км. Транспорту в основному нема. А якщо довідка потрібна пенсіонерці, якій подолати ці 8 км велика проблема? Причому, Полтавщина з її більш менш рінинним рельєфом це одне, а Карпати, де до сусідніх сел треба добиратися по 12-20 км через гори - це інше.

Питання, кому потрібне таке "покращання життя"?

38 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов