У Полтаві кандидатів у народні депутати пропускатимуть через «сито» доброЧЕСНОсті

26 січня в Полтаві (до речі першому обласному центрі України) розпочався всеукраїнський тур ініціаторів руху ЧЕСНО. Серед ініціаторів руху екс-прем'єр-міністр України з питань євроінтеграції Олег Рибачук.

Метою руху є об’єднання українців в усіх регіонах задля очищення майбутнього парламенту від недостойних кандидатів.

Головою руху ЧЕСНО на Полтавщині обрано відомого громадського діяча, педагога і музиканта Євгена Янкевича (фронтмена популярної групи "ДельТора")

Всі, хто виявить бажання стати народним депутатом, пройдуть через "сито" доброчесності - на зборах ЧЕСНО був представлений план долучення Полтави до перевірки чинних депутатів та кандидатів до майбутнього парламенту на відповідність саме «критеріям доброчесності». Шість громадських критеріїв, запропонованих учасниками руху, були підтримані понад 60% українців за результатами загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у грудні 2011 року.

Критерії доброчесності діючий депутатів активісти виделили такі:

— Незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців (це щоб народні обранці не стрибали з фракції у фракцію),
— Непричетність до корупційних дій,
— Відповідність задекларованих доходів та майна стилю життя,
— Відсутність фактів порушень прав і свобод людини,
— Особисте голосування у парламенті,
— Відвідання не менше 75 відсотків засідань Верховної Ради України.
Кандидатів, які не були народними депутатами, оцінюватимуть по 3 критеріях.

За отриманими результатами активісти громадського руху складуть «чеснометр» – своєрідний рейтинг довіри до кожного кандидата. Усю інформацію, завірили активісти ЧЕСНО, опрацьовуватимуть максимально об’єктивно та перевірятимуть у центральному офісі разом з юристами. Також активісти заявили, що не беруть участь у виборах.
З першими результатами роботи полтавського осередку руху ЧЕСНО активісти пообіцяли ознайомити у травні. До того часу усі народні обранці здадуть до податкової декларації про доходи і активісти зможуть отримати ці дані для аналізу і оприлюднити їх.

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов