Сьогодні День народження лампочки

27 січня зазвичай слідкували за місяцем. Підмічено, що якщо вночі біля місяця червоні кола, то морози збільшуватимуться. Також говорили, якщо на гілках мало снігу, значить влітку буде мало грибів і ягід.

Сьогодні у світі відзначають Всесвітній день мирного космосу. Цього дня був підписаний  Договір про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору, включаючи Місяць і інші небесні тіла, що став основою міжнародного космічного права. Спочатку договір уклали США, Великобританія і СРСР, сьогодні понад 100 країн є країнами-учасниками Договору.

Договір по космосу визначає основні норми міжнародного космічного права. Так в першій статті документа говориться: «Дослідження і використання космічного простору, включаючи Місяць і інші небесні тіла, здійснюються на благо та в інтересах всіх країн, незалежно від ступеня їх економічного або наукового розвитку, і є надбанням всього людства».

Іменинниками цього дня є Адам, Веніамін, Веремій, Ілля, Йосип, Макар, Марк, Мойсей, Ніна, Павло, Сава, Сергій, Степан, Остап, Веніамін, Ярема.

А ще 1880 року Томас Едісон запатентував лампочку розжарювання. Ось кому було "все до лампочки". Без неї не уявляють життя у світі ось уже 131 рік.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует