Полтавці допоможуть хворим дітям

Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» у 2012р. пройде під гаслом «парад людський сердець», вирішили на зборах у Криніці (Польща) регіональні представники фонду. Збори тривали 4-9 січня.

Кожного року регіональні представники фонду з усіх областей України мають нагоду отримати досвід проведення аналогічної акції у Польщі, яка має назву «Wielka orchestra swiatecznej pomocy». Цього року фінал  припав на 08 січня, до речі це вже 20 акція.

Для поляків акція - національне свято, яке збирає мільйони громадян не байдужих до здоров’я дітей.  В день фіналу в країні працюють тисячі штабів, на вулицях у різних куточках міста країни відбуваються святкові заходи, на центральних площах відбуваються масштабні концерти. А найнеймовірнішим є те, що участь беруть усі. В цей день немає жодного байдужого серця. Від волонтера до працівника поліції, МНС, дорожньої поліції. Кожен прагне внести свій вклад, а найцікавіше, що участь у подібних заходах (збору коштів) вищевказаних органах в Польщі корупцією не вважається, нажаль в Україні інше ставлення до благодійництва.

Полтавські волонтери та організатори не вперше відвідують Польщу, і кожен раз повертаючись на Україну привозять десятки нових ідей та бачень, які будемо намагатися втілити в життя у нашому регіоні. Так, на зборах регіональних представників було вирішено у всіх регіонах провести кілька заходів, що мають бути спільними для всіх -  і публічне вимірювання рівня цукру у крові у мобільних палатках,  автопробіг та деякі інші (полтавці побачать ці ідеї втілені у життя під час проведення цьогорічної акції).

В Україні ж акція «Серце до Серця», проходить уже сьомий рік. За роки своєї роботи нам вдалося досягнути значних результатів, на шляху допомоги хворим діткам.

Сьома акція  пройде з 16 квітня по 6 травня. На час проведення у планах організаторів провести значну кількість масштабних заходів з залученням широкого кола громадськості. Але головним завданням є привернення уваги до проблем діток хворих на цукровий діабет, та зміна методів підтримки їх життєдіяльності. Приклад Польських друзів надихнув на роботу, та вселив вогник віри, що і в Україні акція допомоги діткам стане національним святом, та не залишить байдужим жодне серце.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов