Між Києвом і Полтавою будуть ходити комфортні вагони кременчуцького виробництва

На днях Південна залізниця провела обкатні випробування першого вітчизняного швидкісного пасажирського потяга локомотивної тяги, сформованого з електровоза ЧС-7 № 185, який відповідно модернізували, і дев'яти дослідних вагонів, виготовлених Крюківським вагонобудівним заводом у Кременчузі, повідомила прес-служба Південної залізниці.

Комісією з проведення обкатних випробувань керував сам начальник Південної залізниці Герой України Віктор Остапчук. До її складу ввійшли фахівці Крюківського вагонобудівного заводу. Під час дослідної поїздки за маршрутом Харків-Сімферополь-Харків перевірялися плавність руху, шумоізоляція в салоні вагонів, гальма, робота розсувних дверей у всіх режимах тощо.

Було розглянуто вплив нового рухомого складу, що рухається зі швидкістю 160 км/год, на шлях, контактну мережу, роботу засобів електричної централізації, автоматичного блокування, радіозв'язку.

У межах Південної залізниці, на 130-кілометровій ділянці від Харкова до Лозової, швидкість 160 км/год була реалізована на 90 кілометрах. Новий поїзд курсуватиме за маршрутом Харків-Київ орієнтовно з першої декади лютого.

Новий поїзд розрахований на рух зі швидкістю 160 км/год, складається з дев'яти пасажирських вагонів останнього покоління виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

У їх числі два вагона першого класу (в кожному - 64 місця), два вагона першого класу з салоном для VIP-пасажирів (у кожному - 52 місця плюс 8 місць для VIP-пасажирів), три вагони другого класу (по 94 місця), один вагон другого класу, пристосований для перевезення пасажирів в інвалідних колясках (82 місця та 2 місця для інвалідів) і один вагон третього класу (112 місць). Загальна кількість місць - 726.

34 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов