Полтавщина опинилася в трійці лідерів з падіння бізнесу

За даними Державної податкової служби, за минулий рік ліквідували свою реєстрацію у відомстві 245 тис. 83 підприємця. Подали заяви на реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності тільки 176 тис. 28 чоловік.

Таким чином чистий відтік з бізнесу (різниця між тими, хто пішов з бізнесу, і тими, хто подав заяву на реєстрацію ПП) становить по країні близько 70 тисяч осіб.

Найбільші втрати серед підприємців зафіксовані в Івано-Франківській області (-6179 підприємець); Хмельницькій (-4520 підприємців) і Полтавській (-4001). Щодо Полтавщини, то співвідношення таке: подали заявки на ведення бізнесу 5736 суб'єктів підприємництва, а пішли з бізнесу 9737 приватних підприємця.

А ось приріст підприємців 2011 року зафіксований тільки в Криму (+ 411 підприємців) та на Харківщині (+501 підприємець).

Раніше повідомлялося, що за 20 років Незалежності співвідношення тих, хто прибув і відбув з бізнесу, завжди було позитивним. Як власне і те, що наше життя постійно покращується.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов