Громадського діяча Полтавщини судять в Харкові за хабар, якого ніхто не бачив

Вчора у Дзержинському районному суді Харкова відбулось чергове судове засідання у справі колишнього міського голови Карлівки, члена Української Народної партії Сергія Яковенка, якого було заарештовано напередодні виборів до місцевих органів влади, повідомляє "Справжня варта".

Нагадаємо, що Сергій Яковенко вже один рік і п’ять місяців перебуває в харківському СІЗО. Його звинувачують у хабарництві. Проте у справі багато неясностей.

10 тис дол. США, які начебто брав Сергій Яковенко, ніде не знайдено. Слідчого, який починав вести цю справу було звільнено. На судові засідання у якості свідка перший слідчий цієї справи жодного разу не з’явився, хоча його туди неодноразово викликали.

До матеріалів справи Сергія Яковенка до сьогоднішнього дня так і не було долучено відеозапису обшуку, який проводили у його кабінеті перед затриманням. Ця касета кудись зникла, а на запитання куди, коли й чому, може відповісти тільки слідчий, який на судові засідання чомусь не приходить.

Потерпілий, з якого начебто Яковенко вимагав хабар, вже більше року перебуває з важким діагнозом у Харківській психіатричній лікарні і за станом здоров’я відвідувати судові засідання не може. Спочатку замість нього ходив адвокат. Але останні судові засідання адвокат потерпілого теж не відвідує.

Розгляд справи й утримування С. Яковенка під вартою продовжують, пояснюючи це тим, що чекають свідчень першого слідчого.

Активісти громадського руху "Спільна справа", які взяли на себе захист Сергія Яковенка, заявляють про політичну розправу над відомим на Карлівщині громадським діячем і політиком. Яковенка заарештували напередодні місцевих виборів, і це вказує на те, що можливі репресії проти майбутніх кандидатів у депутати парламенту, незгодних з нинішньою владою.

Справу С. Яковенка веде суддя Дзержинського районного суду В. Федосенко.

Дружина заарештованого Сергія Яковенка стверджує, що вже відбулося понад 15 судових засідань, і всі клопотання про заміну запобіжного заходу підпискою про невиїзд були відхилені.

Яковенко заперечує висунуті обвинувачення, його адвокат В. Дралин вважає цю справу політичним замовленням. 
Судове засідання відбулось не в залі суду, а в особистому кабінеті судді В. Федосенка.

Наступне судове засідання має відбутись 30 січня поточного року о 10.00 у Дзержинському районному суді міста Харкова.


7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов