0532.ua

Центр Полтави під снігом

Вже третій день Полтава, як і більшість України, живе під майже постійним снігопадом.

Міська влада підкреслює успіхи при очистці вулиць від снігу. За повідомленням прес-служби Полтавської міської ради, комунальні служби міста виводять на вулиці щоденно до 40 одиниць техніки.

В першу чергу чистять дороги за маршрутами громадського транспорту, біля медичних закладів, а відтак беруться за інші території. Так, сьогодні техніка працювала в Октябрському районі, на вул. Сакко, у Вакуленцях, Крутому Березі та багатьох інших місцях. Розчистити дорогу з віддалених селищ особливо важливо – щоб автобуси безперешкодно виїздили на маршрути.

В той же час у центрі Полтави спостерігається інша картина. Наш кореспондент зробив фото сьогодні на вулицях Червоноармійській (в 100 м від Полтавської облдержадміністрації), Котляревського(через 2 квартала від міської ради) і Шевченка (біля центрального ринку).

Тільки біля пам'ятника Слави спостерігається якась діяльність комунальників.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать