Міліція Полтавщини приготувала порушникам дорожнього руху сюрприз

На території Полтавської області 28,7% від усіх дорожньо-транспортних пригод з постраждалими скоєно через перевищення водіями швидкості, тому  на території області Державтоінспекція контролює дисципліну на вулицях і автодорогах за допомогою 28-ми камер відео спостереження, 4-х термобоксів для вимірювачів швидкості «TruCAM» та 4-х макетів таких термобоксів.

Швидкість транспортних засобів визначається лазерним вимірювачем дуже точно для конкретного автомобіля, навіть якщо на зображенні водночас опиниться декілька авто. До того ж відеодокументування порушення швидкісного режиму відбувається з високою якістю зображення, що дозволяє ідентифікувати машину, номерний знак та особу водія, повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Полтавській області.

Відомості про дату, час і місце розташування (координати) автомобіля, які видає «TruCAM», автоматично надходять від вбудованого в прилад GPS- приймача. Початок фіксації порушення можливий на відстані до 1200 метрів.

При роботі в режимі з боксу при перевищенні транспортним засобом ліміту швидкості робиться фотознімок з відстані близько 70 метрів з фіксацією швидкості, відстані, дати, часу і координат. При цьому максимальне накопичення становить до 40 тис. фото або 16 тис. відеороликів порушень на одну флеш-карту. В автономному режимі від акумулятора прилад може працювати до 15 годин.

Дані вимірювання захищені від видалення та модифікації. Щоразу проводиться опломбування флеш-карти, а також виконуються відповідні протокольні процедури, пов’язані з обігом і зберіганням носіїв суворої звітності.

На території Полтавщини зараз встановлено чотири термобокси, які дозволяють фіксувати правопорушення на найбільш небезпечних ділянках доріг, в місцях, де найчастіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

Також має місце встановлення так званих «макетів» термобоксів. Це дозволить значно покращити дисципліну учасників дорожнього руху та підвищити увагу водіїв під час руху, що в свою чергу сприятиме зниженню аварійності. Зрозуміти водієві де знаходиться вимірювач в конкретний момент, а де зараз «макет» - неможливо. Адже бокс наглухо закритий, а скло, через яке здійснюється зйомка — тоноване. Крім того, місця розташування приладів будуть періодично змінюватись у залежності від аварійності та динаміки виявлення правопорушень.

Міліція Полтавщини закликає учасників дорожнього руху до суворої дисципліни на вулицях і дорогах. А водіям, які полюбляють швидку їзду, рекомендує переглянути свою позицію під час керування транспортом та вжити максимальних заходів безпеки

52 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов