Полтавців просять допомогти дітям

У п'ятницю, 27 січня о 13.00 у міському Будинку культури відбудеться благодійний концерт «Під крилом янгола» за участю зірок популярних телешоу «Х-фактор» та «Україна має талант» і найкращих виконавців нашого міста Артема Лоїка,  Жені Тарайкович, Наталії Май та інших.

Концерт проводиться для збору благодійних коштів на закупівлю медичного обладнання для дитячого хірургічного відділення Полтавської міської дитячої клінічної лікарні.

Щорічно в дитячому хірургічному відділенні  лікується близько 150 новонароджених дітей з хірургічними патологіями. Частина з них має тяжкі вроджені вади розвитку, які потребують складних операцій. Відділення має кваліфікованих підготовлених фахівців, але недостатньо укомплектоване  сучаною медичною апаратурою.

Наприклад, у відділенні відсутні апарати для дозованого введення  лікарських розчинів, і тому внутрішньовенні вливання новонародженим виконуються застарілим методом за допомогою крапельниці, яка призначена в основному для дорослих або у крайньому разі для підлітків і травмує великими голками немовлят.  Використання сучасних апаратів значно поліпшить лікування малечі.

Саме ця обставина і надихнула Асоціацію Гайдів України, спільно з МГО «Наш Шлях» та ВМГО «Українська Народна Молодь» організувати благодійний концерт із залученням широкої аудиторії, на якому б вдалося зібрати необхідні кошти

Вартість необхідної кількості лейкематів складає близько 10 тисяч гривень.

Ми зможемо виправити сітуацію і закупити обладнання, яке врятує життя малечі.

Їх життя залежить від кожного з нас. Небайдужі, відгукніться!

Благодійний внесок 15 грн.

Концерт проводиться за підтримки управління освіти, управління культури, управління у справах, сім’ї, молоді і спорту Полтавської міської ради.


11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов