Мамай вважає, що має моральне право зробити депутатами своїх дітей

Не секрет, що кожен високопосадовець намагається оточити себе людьми, яким він довіряє. Часто ними стають родичі.

Не став винятком і міський голова Полтави Олександр Мамай – його дочка Наталія Мамай-Кириченко стала депутатом Октябрьської районної ради, ще одна дочка Ірина Климко – депутатом Полтавської міської ради, а зять Володимир Бакуменко переміг на виборах у Ленінську райраду. До того ж,  Лідія Дубець, секретар міського голови, є рідною сестрою дружини Олександра Мамая.

«Моя секретарка раніше працювала 29 років на посаді секретаря головного лікаря 4-ї міської клінічної лікарні, – говорить очільник міста. – Тобто вона досить компетентна. Ще коли я вперше балотувався на посаду міського голови, я відразу пішов і попросив її стати секретарем. Вона комунікабельна і вміє спілкуватися з людьми, які сюди приходять».

Щодо дітей, то Мамай вважає, що «має моральне право зробити їх депутатами, бо тримав «Совість України» на собі». Про ситуацію з Іриною Климко, яка за результатами виборів не увійшла до складу міськради сьомого скликання, проте таки стала депутатом, міський голова говорить, що все зроблено чітко в межах закону, а ті люди, які відмовилися від своїх місць у раді, не мають жодних претензій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов