У Полтаві підкупом виборців керує міський голова Мамай

Полтавський міський голова Олександр Мамай разом з представниками громадського об’єднання «Наш дім – Полтава» Олександром Залужним та Володимиром Макаром, в компанії з якими він планує балотуватись до Верховної Ради VII скликання по мажоритарних округах Полтави та області, вдався до cтарої доброї практики – підкупу виборців під виглядом благодійної допомоги. Всім відомі пакети з гречкою і цукром, презентовані пенсіонерам Києва Леонідом Черновецьким під час виборів мера Києва.

Факт "благодійності" від Мамая був зафіксований активістами громадянського руху «Спільна Справа» під час моніторингу передвиборчої ситуації на Полтавщині.

Підкуп, який здійснює О.Мамай зі своїми союзниками, є цілковито неприхованим і відзначається особливим цинізмом.

Цими днями пенсіонери, інваліди та інші мешканці Полтави, що відносяться до незахищених верств населення, стали отримувати іменні запрошення від ГО «Наш дім – Полтава», які містять фото трьох майбутніх кандидатів та наступний текст: «Шановний (-а) … Громадське об’єднання «Наш дім – Полтава» проводить нову соціальну ініціативу в підтримку малозахищених верств населення. Будь-ласка, прийдіть у чітко вказаний день та час. При собі треба обов’язково мати: паспорт, пенсійне посвідчення та запрошення. Чекаємо на Вас: 08.02.12 о 13.00. За адресою: м.Полтава, пл.Незалежності, 16 (міський Будинок культури)». Виділення – відповідно до оригіналу.

Крім того, громадяни отримують від ГО «Наш дім – Полтава» т.зв. анкети, де вказані прізвище, ім’я, по-батькові й адреса певного громадянина, а також два варіанти продуктового набору, один з яких пропонується обрати та поставити свій підпис під словами: «Я погоджуюсь на отримання вищевказаного продуктового набору».

Як аванс за продаж голосу на майбутніх виборах громадянам пропонують у «Продуктовому наборі №1» – рис, гречку, цукор, олію, макаронні вироби, згущене молоко, рибну консерву, муку. «Продуктовий набір №2» лаконічніший – 8 кг. цукру.

Пенсіонери повідомляють, що дані «продуктові набори» вже поширюються в масовому порядку. Люди, як займаються їх розподіленням, обіцяють, що до виборів громадяни отримають харчові хабарі ще кілька разів. І «один раз після виборів», у випадку проходження кандидатів, повідомляє прес-служба руху "Спільна справа".

Зразки запрошень від Мамая: лицевий бік

Зворотній бік

Анкета з продуктовим набором

51 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов