Полтавських журналістів вчили питанням земельної реформи

Днями у Харкові відбулася презентація Проекту Агенції США (USAID) "АгроІнвест", організована Національним прес-клубом "Українська перспектива" разом з компанією Кімонікс Інтернешнл і прес-клубами Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Крім того, журналістам запропонували медіа-тренінг з подачі президента Національного прес-клубу Сергія Губіна і прес-конференцію.

Як зазначила менеджер з комунікацій та освітніх програм проекту Марина Зарецька, цей захід було організовано з метою покращення журналістських публікацій на тему земельної реформи. В його роботі взяв участь відомий фахівець з питань земельного законодавства Павло Кулініч.

Але для роз'янювальної роботи ЗМІ, журналістам треба самим розібратися у доволі заплутаному законодавстві. Як і хто приймають закони в Україні, знають всі. Наприклад, Павло Кулініч запропонував журналістам вікторину з питань історії та основних положень земельної реформи в Україні. Правильної відповіді на всі питання з журналістів трьох областей, які є одними з найбільших виробників сільгосппродукції, не дав ніхто. Мало того, більшість не дало правильної відповіді на більшість питань.

Експерти проекту розповіли про особливості земельної реформи в Україні і вияснили спірні питання з продажу земель.

На прес-конференції під "обстрілом" журналістів опинилися керівники Харківського регіонального відділення Держкомзему і начальник головного управління агпромислового комплексу Харківської облдержадміністрації Олена Кулик. Проте чиновники не могли до пуття пояснити журналістам, навіщо потрібна земельна реформа, заявивши, що це "питання потребує додаткового вивчення".

Тобто чиновники дали зрозуміти, що земельне законодавство ще не готове для того, щоб регулювати продаж землі в Україні.

Коли один із кореспондентів прямо поставив питання: «Чи готові чиновники підписати згоду на 10-річне ув'язнення за недосконалу реформу?», то тільки Павло Кулініч (який є правовим експертом, а не чиновником) міг твердо відповісти «Так!».

Експерт Владислав Карпенко

Олена Кулик (справа) "відбивається" від журналістів

58 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов