Керівництво Полтавської області призначило перевірку з приводу скандального привітання на сайті облради

З приводу привітання до дня Соборності України, яке було розміщено на сайті Полтавської обласної ради і в якому конфлікт на Сході України назвали «внутрішнім», призначили службове розслідування.

Службове розслідування проводить створена комісія в період з 25 по 27 січня 2016 року.  В її складі представники обласної ради та обласної державної адміністрації. За результатами  роботи голові обласної ради будуть надані відповідні пропозиції. Олександр Біленький особисто контролюватиме виконання цього розпорядження.

Нагадаємо, формулювання «внутрішній конфлікт» викликав хвилю обурення у полтавців. Ініціювали розслідування Олександр Біленький та Валерій Головко. Про це повідомили в прес-службі Полтавської обласної ради. Його метою є виявлення посадових осіб, що підготували та розмістили вітання, яке викликало негативний характер.

Керівництво Полтавської області призначило перевірку з приводу скандального привітання на сайті облради (фото) - фото 1

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов