Полтавська міськрада спростувала інформацію щодо замовлення туристичного логотипу міста у російського дизайнера

В Полтавській міськраді повідомили, що офіційних заяв щодо розробки логотипу міста вони не подавали. Дизайнерська компанія Лєбєдєва презентувала логотип на безоплатній основі, проте жодних рішень щодо нього міськвиконком не приймав.

«Полтавська міська рада та її виконавчий комітет повідомляють: ніяких офіційних замовлень щодо створення логотипу міста Полтавський міськвиконком студії Лебедєва, як і будь-кому іншому, не робив. Жодної копійки з міського бюджету на замовлення або створення логотипу міста не було витрачено», - йдеться в повідомленні міськради.

Ситуацію з появою логотипу на комунальному сайті «Полтава Туристична» роз'яснили під час засідання комісії з питань розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

По-перше, даний логотип пропонувався як можливий для «Полтави Туристичної», а не міста як такого.

По-друге, він не був замовлений, а розроблений і запропонований студією на безоплатній основі.

По-третє, він не проходив обговорення на жодній з необхідних комісій, або громадського обговорення. Відтак, ніяк не може бути затвердженим.

Щодо розміщення логотипу з відповідною супроводжуючою інформацією на комунальному сайті «Полтава Туристична», тут мало місце перевищення повноважень начальника відділу туризму та культурної спадщини управління культури Віталія Павлова.

Начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури Віталій Павлов наголосив на тому, що офіційного замовлення з боку виконавчого комітету Полтавської міської ради щодо розроблення даного логотипу дійсно не було.

Сам Лєбєдєв вчора на своїй сторінці у Facebook презентував логотип Полтави.

 12513854_10153951760821095_337992514998987426_o

12645082_10153951760796095_2763335430059526522_n (1)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов