Майже 1000 осіб із числа ВПО отримали безкоштовну юридичну допомогу

Центр безоплатної первинної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам Благодійної організації «Світло надії», надає допомогу особам із числа внутрішньо переміщених осіб у 5-ти містах області: Полтаві, Кременчуці,Миргороді, Комсомольську та Пирятині.

За весь час роботи до Центру звернулося 912 внутрішньо переміщених осіб з питань оформлення та поновлення документів, звільнення з підприємств та установ, що знаходяться на неконтрольованій окупованій території, стягнення заборгованості з заробітної плати тощо. Консультації надавались як особисто, так і телефоном.

У багатьох клієнтів втрачені паспорти, дипломи навчальних закладів, довідки та багато інших документів. Юристи допомагають поновити ці документи. Збирають відомості про особу і завдяки співпраці з державними органами майже у всіх випадках вдається відновити історію внутрішньо переміщеної особи. Юристи центру допомагають вирішити будь-які правові питання клієнтам, які вимушено покинули власні домівки. Для роз’яснення більш складних ситуацій, по області адресно виїздить мобільна бригада. Крім такого виду послуг, юристи центру допомагають у складанні різного виду документів (у разі необхідності судового захисту залучаються фахівці Центра вторинної правової безоплатної допомоги). Якщо внутрішньо переміщеним особам для отримання державних виплат, чи вирішення інших потреб необхідна реєстрація, вони можуть звернутися до БО «Світло надії», що знаходиться у м.Полтава, вул..Артема 28а.

Довідково: Центр безоплатної первинної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам Благодійної організації «Світло надії» створений на базі Миргородського міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Допомога надається за підтримки Програми розвитку ООН і Уряду Японії в рамках реалізації проекту «Забезпечення прав та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб в Полтавській області».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов